Menu

Sekretne życie motyli

Czasami wspinanie wydaje się takie proste, miękkie, delikatne, jakby ktoś sunął po ścianie bez większego wysiłku. Gdy patrzę z dołu zafascynowany ruchem, wydaje mi się, że mogę wszystko. Tak, wszystko mogę, ale nie wolno mi zapomnieć, że taki etap z łatwością osiąga się tylko ciężką pracą.

W czym tkwi sekret motyli? Motyl to mistrz metamorfozy, symbol fantazji, pozytywnej energii, piękna, przemiany, radości z życia, ale i olbrzymiej siły, jaką trzeba mieć w sobie, by móc się przeistoczyć. Para motylich skrzydeł stanowi prawdziwy cud natury. Są delikatne, niemalże efemeryczne, a z drugiej strony zdumiewająco mocne, by stawić opór wiatrom i przemierzać świat.

Zatem porównanie wspinacza do motyla wydawać się może adekwatne, bo czym innym jest wspinaczka, jak nie tańcem, stawieniem oporu olbrzymim siłom natury? Grafika Butterfly Climbing została przeniesiona na damską koszulkę z nadrukiem. Ten niezwykle ładny t-shirt znajdziecie w naszym sklepie z koszulkami.

Climbe

Climbe to designerska marka odzieżowa. Szyjemy koszulki górskie, koszulki wspinaczkowe (z autorskim nadrukiem Climbe) dla ludzi aktywnych i ceniących niepowtarzalny design. Tworzymy również grafiki ścienne, plakaty na zamówienie, kubki porcelanowe (design mug) i inne przedmioty nawiązujące do turystyki górskiej, wspinania, podróży i eksploracji.

Zobacz nasz sklep z koszulkami

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss