Menu

Zimowy kurs turystyki górskiej

"Zwyciężyłem nie górę czy pogodę, lecz przede wszystkim siebie, swoją słabość i swój strach. Kiedy mogę już podziękować górze, że i tym razem była dla mnie łaskawa. Tych chwil nie oddam nikomu za żadne skarby i jeżeli muszę w drodze do szczytu pokonywać przeszkody i ocierać się o nigdy nieokreśloną granicę między kalkulowanym ryzykiem, a ryzykanctwem, to trudno, zgadzam się. Zgadzam się na walkę ze wszystkimi niebezpieczeństwami, które na mnie czyhają.”

J. Kukuczka

Zapraszamy Was na krótką, acz treściwą podróż do Doliny Zielonego Stawu Kieżmarskiego w Tatrach Wysokich na Słowacji. Przed Wami film stanowiący syntetyczny zapis z ostatnich dwóch kursów zimowej turystyki górskiej, które mieliśmy przyjemność przeprowadzić wraz z marką www.lawiny.com (główny organizator).

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom naszych kursów za liczne przybycie, za zaangażowanie w niekończące się ćwiczenia i treningi, którymi Was katowaliśmy :-), oraz za możliwość wykorzystania części Waszych materiałów filmowych w niniejszej produkcji. Bez Waszego wsparcia ten film byłby zdecydowanie uboższy :-)

Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami zapraszamy na stronę http://www.lawiny.com, gdzie znajdziecie aktualne terminy szkolenia oraz ramowy program naszego wyjątkowego kursu.

W naszej pracy wspierają nas firmy: Projektowanie Graficzne Katarzyna Kowalska-Picheta, Stubai, Akademia Górska, Kantor FX, Krzysztof Rychlik oraz Chata Przy Zielonym Stawie Kieżmarskim, którym serdecznie dziękujemy za pomoc, i którym szczerze obiecujemy, że gdy już razem wylądujemy w górach, będziemy mocno trzymać linę :)

Odwiedźcie też nasz sklep internetowy, tak przy okazji, skoro już tu jesteście: http://www.sklep-climbe.pl oraz zaglądnijcie także na:

- nasz fan page na facebooku: https://www.facebook.com/climbe.koszulki
- na konto na twitterze: https://twitter.com/sklep_climbe
- oraz na google+ https://plus.google.com/u/0/b/1015751...

Subskrybujcie nasz kanał na Youtube, bo warto :-)
Nowe filmy już w przygotowaniu!


Tytuł: Zimowy kurs turytsyki górskiej. Dolina Zielonego Stawu Kieżmarskiego. Tatry Wysokie, Słowacja.
2016, Polska, 7 min
Zdjęcia: tomek Kaminski, Piotr Picheta, Łukasz Słomski
Reżyseria i montaż: Piotr Picheta
Opracowanie graficzne: Katarzyna Kowalska-Picheta
Produkcja: „Climbe” Projektowanie Graficzne Katarzyna Kowalska-Picheta (http://www.sklep-climbe.pl)
Główny organizator kursu:http://www.lawiny.com

 

Climbe

Climbe to designerska marka odzieżowa. Szyjemy koszulki górskie, koszulki wspinaczkowe (z autorskim nadrukiem Climbe) dla ludzi aktywnych i ceniących niepowtarzalny design. Tworzymy również grafiki ścienne, plakaty na zamówienie, kubki porcelanowe (design mug) i inne przedmioty nawiązujące do turystyki górskiej, wspinania, podróży i eksploracji.

Zobacz nasz sklep z koszulkami

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss