Menu

Czym jest climbeClimbe produkt polski koszulki z nadrukiem

Climbe to designerska marka odzieżowa. Szyjemy koszulki górskie, koszulki wspinaczkowe (z autorskim nadrukiem Climbe) dla ludzi aktywnych i ceniących niepowtarzalny design. Tworzymy również grafiki ścienne, plakaty na zamówienie, kubki porcelanowe (design mug), biżuterię wspinaczkową (rope climbing bracelet) i inne przedmioty nawiązujące do turystyki górskiej, wspinania, podróży i eksploracji. 

Z premedytacją twierdzimy, że lepiej mieć permanentną pasję niż permanentną nudę, dlatego z wielką starannością dbamy o jakość naszych koszulek, grafik i innych designerskich produktów. Niepowtarzalny projekt, stylowy fason, wysokiej jakości dzianina i precyzja polskiej krawcowej, daje nam śmiałość do takich stwierdzeń: climbe to prawdopodobnie najlepsze koszulki górskie, wspinaczkowe w Polsce!

Nasza produkcja (t-shirty damskie i męskie) oparta jest na lokalnych firmach, szwalniach i drukarniach. Szyjemy wyłącznie z najwyższej jakości dzianiny, którą kupujemy od największych polskich producentów (łódzkie zagłębie). Projekty (koszulki z nadrukiem, grafiki ścienne, kubki porcelanowe i in.) drukujemy ekologicznymi farbami, spełniającymi wszystkie kryteria jakości i restrykcyjne normy ekologiczne.

Kupując nasze koszulki z nadrukiem oraz inne produkty, stajesz się posiadaczem wyjątkowych egzemplarzy, które należą do krótkiej i niepowtarzalnej serii. Ponadto pamiętaj, kupując u nas polski produktwspierasz polską przedsiębiorczość, która pozostawia Polski Ślad w gospodarce. Tutaj płacimy podatki, tutaj wydajemy nasze pieniądze!

Co oznacza climbe

Nazwa climbe to zlepek dwóch prostych słów „climb and be”, co oznacza: wspinaj się i istniej, a może po prostu, wspinaj się i bądź sobą! W tych słowach zawarta jest idea naszego brandu - codzienność przeniknięta pasją.

Inicjatywy promujące Climbe i polską przedsiębiorczość

Climbe i Polski Ślad. Promocja polskiej przedsiębiorczości Climbe i Kupuje Polskie ProduktyClimbe i 590 powodów

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss