Menu

Projektowanie Graficzne Katarzyna Kowalska

Projektowanie Graficzne Katarzyna Kowalska-Picheta to studio graficzne (agencja reklamowa), zajmujące się szeroko rozumianą kreacją graficzną. Realizowane projekty tej firmy cechuje indywidualna i niepowtarzalna linia graficzna, która zawsze dostosowywana jest do potrzeb klienta.

Czytaj więcej

Kupuje Polskie Produkty

Autorski projekt Kupuję Polskie Produkty w polskiej cyberprzestrzeni działa od 15 listopada 2012 roku. W zamierzeniu inicjatorki projektu stanowi on miejsce, w którym znajdziemy szczegółowe opisy i recenzje różnorodnych polskich produktów, wytwarzanych przez duże, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz przez indywidualnych wytwórców.

Czytaj więcej

590 powodów

590 powodów dlaczego polskie jest lepsze to inicjatywa wspierająca polskich przedsiębiorców i polską gospodarkę. Koordynatorem akcji 590 powodów jest Stowarzyszenie PEMI z siedzibą w Warszawie.

Czytaj więcej

Polski Ślad

Polski Ślad jest godłem wyróżniającym przedsiębiorstwa zostawiające w polskiej gospodarce swój pozytywny ślad i budujące potencjał ekonomiczny naszego kraju. Polski Ślad mogą nosić firmy, które płacą w Polsce podatki i których zyski pozostają w dyspozycji polskich właścicieli. Za inicjatywą stoi Fundacja Kazimierza Wielkiego.

Czytaj więcej

Centrum Wspinaczkowe Reni Sport

Centrum Wspinaczkowe działa już od szesnastu lat. Było pierwszą w Krakowie i jedną z pierwszych w Polsce ogólnodostępnych ścian wspinaczkowych. W latach dziewięćdziesiątych Centrum Wspinaczkowe Reni Sport wsławiło się otwarciem słynnej sekcji dziecięcej, której wychowankowie szybko weszli w skład krajowej czołówki sportowej.

Czytaj więcej

4risk.net

4risk.net to największy polski serwis sportów ekstremalnych. Swoją treść kieruje głównie do osób zainteresowanych aktywnym trybem życia i realizowaniem swoich nieprzeciętnych, sportowych bądź wyprawowych pasji.

Czytaj więcej

Lawiny.com

Lawiny.com to marka szkoleń lawinowych. Celem działalności marki jest zwiększenie bezpieczeństwa w górach oraz pokazanie, w jaki sposób prawidłowo poruszać się w terenie górskim.

Czytaj więcej

Klub Wysokogórski Kraków

Klub Wysokogórski Kraków jest samodzielną organizacją alpinistyczną zrzeszoną w Polskim Związku Alpinizmu. Pod obecną nazwą istnieje od roku 1975 i jest bezpośrednią kontynuacją wcześniejszych organizacji takich jak STTT (Sekcja Turystyczna Towarzystwa Tatrzańskiego 1903-1936), Koło Krakowskie Klubu Wysokogórskiego PTT (1936-1952), Sekcja Alpinistyczna PTTK (1952-1956) zrzeszających miłośników gór i sportu alpinistycznego.

Czytaj więcej

Drytooling.com.pl

Drytooling.com.pl jest serwisem wspinaczki mikstowej, alpinizmu i himalaizmu. Tematem przewodnim portalu jest szeroko rozumiana działalność wspinaczkowa zimą lub w warunkach zimowych.

Czytaj więcej

Brytan.com.pl

Brytan.com.pl to serwis wspinaczkowy tworzony przez wspinaczy dla wspinaczy.

Czytaj więcej

E-Pamir - sklepy górskie

E-Pamir to sklepy górskie specjalizujące się w sprzedaży szeroko rozumianego asortymentu górskiego (odzież, sprzęt wspinaczkowy itp.). E-Pamir w swojej ofercie posiada wiele znanych i sprawdzonych marek.

Czytaj więcej

Trango.pl

Trango to górski sklep internetowy oferujący szeroką ofertę sprzętu wspinaczkowego, lawinowego oraz skitourowego.

Czytaj więcej

Jarenio Custom Workshop

Jarenio Custom Workshop to specjalistyczny warsztat zajmujący się produkcją szeroko rozumianego wyposażenia wspinaczkowego na indywidualne zamówienie. JCW powstało w 2012 roku.

Czytaj więcej

Solclimb

Marka SOLCLIMB została założona w roku 2012. Marce dedykowane jest projektowanie innowacyjnych rozwiązań dla branży sportów ekstremalnych, takich jak wspinaczka.

Czytaj więcej

Partnerzy Climbe

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss