Menu

Polski Ślad jest godłem wyróżniającym przedsiębiorstwa zostawiające w polskiej gospodarce swój pozytywny ślad i budujące potencjał ekonomiczny naszego kraju. Polski Ślad mogą nosić firmy, które płacą w Polsce podatki i których zyski pozostają w dyspozycji polskich właścicieli. Za inicjatywą stoi Fundacja Kazimierza Wielkiego.

Nasza marka Climbe została włączona do programu budowania sieci firm promujących kupowanie produktów regionalnych i krajowych. Inicjatywa ma na celu wzbudzenie trendu wspierania polskiej przedsiębiorczości, która ma bezpośredni wpływ na rozwój naszego kraju. Konsumenci kupujący polskie produkty działają nie tylko dla swojego dobra, ale również dla dobra swojego otoczenia: państwowego, społecznego, narodowego, czy kulturowego. W ramach trendu patriotyzmu konsumenckiego kupowane są tylko rodzime produkty, a pieniądze w ten sposób wydawane wracają do nich w postaci miejsc pracy, usług publicznych i infrastruktury.

Produkty marki Climbe (koszulki z nadrukiem, grafiki ścienne) są w całości polskie, dlatego Climbe otrzymało prawo do posługiwania się godłem Polski Ślad.

Adres internetowy: www.polskiślad.pl

Partnerzy Climbe

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss