Menu

Centrum Wspinaczkowe Reni Sport

Centrum Wspinaczkowe działa już od szesnastu lat. Było pierwszą w Krakowie i jedną z pierwszych w Polsce ogólnodostępnych ścian wspinaczkowych. W latach dziewięćdziesiątych Centrum Wspinaczkowe Reni Sport wsławiło się otwarciem słynnej sekcji dziecięcej, której wychowankowie szybko weszli w skład krajowej czołówki sportowej.

RENI-Sport to firma aktywna w całym spektrum działalności wspinaczkowej. Hala wspinaczkowa, której początki sięgają roku 1996-go stała się punktem wyjścia dla całej różnorodności działań, wśród których wymienić należy: ścianę wspinaczkową, prowadzenie kursów wspinaczkowych oraz wysokościowych, organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych oraz integracyjnych dla firm.

Wszelkie działania, podejmowane przez RENI-Sport, wykonywane są przez wyszkoloną kadrę, złożoną z ludzi, którzy dysponują wszelkimi wymaganymi w danej sytuacji dokumentami uprawniającymi do pracy. Firma, jakkolwiek mogąca pochwalić się już kilkunastoletnią tradycją, prowadzona jest przez ludzi młodych i dynamicznych.

Od listopada 2013 roku produkty marki odzieżowej Climbe (koszulki wspinaczkowe, koszulki górskie, grafiki ścienne, kubki porcelanowe) dostępne są w sklepie Reni Sport, na ulicy Czepca 11 w Krakowie.

Adres internetowy: http://renisport.pl/

Partnerzy Climbe

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss