Menu

Kupuje Polskie Produkty

Autorski projekt Kupuję Polskie Produkty w polskiej cyberprzestrzeni działa od 15 listopada 2012 roku. W zamierzeniu inicjatorki projektu stanowi on miejsce, w którym znajdziemy szczegółowe opisy i recenzje różnorodnych polskich produktów, wytwarzanych przez duże, średnie i małe przedsiębiorstwa oraz przez indywidualnych wytwórców.

Strona internetowa Kupuje Polskie Produkty jest bazą polskich firm iprzestrzenią, w której polscy producenci mogą pokazać się potencjalnym klientom. Ideą przewodnią inicjatywy jest chęć niesienia pomocy polskim Climbe w Kupuje Polskie Produktyproducentom na początku ich działalności, umożliwiając im tym samym bezpłatną reklamę na stronie i w bazie przedsiębiorców. Oprócz opisów polskich produktów Internauci znajdą na stronie omówienie najciekawszych inicjatyw obywatelskich, które promują patriotyzm ekonomiczny oraz różnego rodzaju zachowania prospołeczne i patriotyczne.

Inicjatywa Kupuje Polskie Produkty ściśle kooperuje z Fundacją Kazimierza Wielkiego i akcją Polski Ślad. We współpracy z nimi powstały wspólne ulotki, a partnerom projektu Kupuję Polskie produkty – dzięki działalności informacyjnej – coraz częściej jest przyznawany bezpłatny certyfikat Polskiego Śladu. Projekt Kupuję Polskie Produkty zatacza coraz szersze kręgi już poza Internetem. Oprócz wpisu na stronie możecie się Państwo ubiegać o pozwolenie na wykorzystanie logo projektu na własnym produkcie.

Od listopada 2013 roku marka odzieżowa Climbe (koszulki wspinaczkowe, koszulki górskie, grafiki ścienne, kubki porcelanowe) zawarła umowę o wzajemnej współpracy.

Strona internetowa: http://www.kupujepolskieprodukty.pl/

Partnerzy Climbe

Climbe

Climbe Projektowanie Graficzne Piotr Picheta
ul. Bolesława Chrobrego 20/7
32-020 Wieliczka
NIP 678-268-64-62
REGON 364133207

http://www.sklep-climbe.pl

http://www.kkowalska.com

Społeczność

  • facebook
  • google plus
  • pinterest
  • instagram
  • rss